Állásajánlat

Cégünk, a német tulajdonban lévő Beurer GmbH magyarországi leányvállalata az „Egészség és Jó Közérzet” jegyében fűthető textíliák és orvostechnikai eszközök gyártásával foglalkozik. Folyamatosan fejlődő, immár 30 éves veszprémi üzemünkbe keresünk új munkatársat az alábbi, 2 műszakos munkakörbe:

Kézi szerelő - Operátor

Főbb feladatok

  • Fűtött textíliák gyártásával kapcsolatos tevékenységek
  • Késztermékek elcsomagolása (hajtogatás, dobozba rakás)
  • Egyéb könnyű, fizikai, betanított munkák

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

  • Jó kézügyesség és látás
  • Állómunka vállalása
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Felvétel saját állományba

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Versenyképes fizetés havi bruttó 316.000 Ft (+ műszakpótlék +egyéb juttatás)

  • +40% Műszakpótlék

  • +15% Teljesítménypótlék

  • +12.500 Ft nettó Cafeteria juttatás SZÉP kártyára

  • +25.000 Ft bruttó Jelenléti bónusz

  • Rendezett, tiszta munkakörnyezet

  • Helyközi buszbérlet 100%-os térítése, ingyenes céges járat Veszprémen belül

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Kiszámítható munkarend

  • Munkaruha juttatás

Munkavégzés helye

8200 Veszprém, Párna u. 1.

Telefon

+36 20 214 7701

Személyesen

A HR osztályon