Állásajánlat

Cégünk, a német tulajdonban lévő Beurer GmbH magyarországi leányvállalata az „Egészség és Jó Közérzet” jegyében fűthető textíliák és orvostechnikai eszközök gyártásával foglalkozik. Folyamatosan fejlődő, immár 30 éves veszprémi üzemünkbe keresünk új munkatársat az alábbi, 2 műszakos munkakörbe:

Üzemi anyagmozgató

Főbb feladatok

  • Félkész- és késztermékek, alapanyagok, eszközök üzemen belüli mozgatása

  • Átvett anyagok elhelyezése, mennyiségi ellenőrzése

  • Termelő területek kiszolgálása a megfelelő anyagokkal
  • Késztermékek palettázása, bekönyvelése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Készletellenőrzés, készlet kezelés
  • Dobozzáró, görgősor, fóliázó, raklapadagoló gépek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség (középfokú végzettség előny)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Számítógépes alapismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Felvétel saját állományba

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Versenyképes fizetés havi bruttó 357.000 Ft (+ műszakpótlék +egyéb juttatás)

  • +40% Műszakpótlék

  • +5% Teljesítménypótlék

  • +25.000 Ft bruttó Jelenléti bónusz

  • +12.500 Ft nettó Cafeteria juttatás SZÉP kártyára

  • Rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • Helyközi buszbérlet 100%-os térítése, ingyenes céges járat Veszprémen belül

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Kiszámítható munkarend

  • Munkaruha juttatás

Munkavégzés helye

8200 Veszprém, Párna u. 1.

Telefon

+36 20 214 7701

Személyesen

A HR osztályon